Náušnice z anime Hunter X Hunter.





| Kód: | HHKN142 |
| Cena: | 3,60 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( klip ) |
| Materiál: | kov |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 6,4 cm |
| Typ: | visací |
| Velikost přívěsku: | 1 cm |
| Barva: | červená |
Náušnice Hunter X Hunter Kurapika Kuruta jsou vhodné na Cosplay, ale i k běžnému nošení pro obdivovatele Anime Hunter x Hunter. Náušnice jsou vyrobené z antialergického bižuterního kovu.
dodávka obsahuje 1ks Hunter X Hunter náušnice Kurapika Kuruta
| cena s dph od | 5,00 EUR |
| cena s dph od | 5,00 EUR |
| cena s dph od | 8,60 EUR |
| Cena | 15,10 EUR |
| cena s dph od | 6,40 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,00 EUR |