CZK EUR
Počet položek: 0 0,- CZK

Aktuální informace

VÝLUKA V EXPEDICI

V termínu 15.3. - 31.3.2024 nebude z provozních důvodů probíhat expedice zásilek. Probíhá stěhování firmy a skladu.

Zboží objednané v tomto termínu budeme odesílat nejdříve v úterý 2.4.2024.

Pokud tato skutečnost má vliv na Vaši objednávku, dejte nám, prosím, vědět na adresu eshop@sberatelskyraj.cz, v opačném případě považujeme Vaši objednávku za platnou a závaznou.

Mějte prosím na paměti, že stěhování neznamená jen převézt zboží a vybavení. Je nutné opět postavit sklad a kancelář, vybalit a rozmístit zboží, zajistit internet, nová podací místa atd atd. Proto uvádíme termín stěhování v širším rozsahu a je docela možné, že bude ještě posunut. Zpracovat všechny objednávky učiněné v tomto období je náročné. Prosíme vás o trpělivost a v případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů nás kontaktujte.

Děkujeme za pochopení.


Vaše objednávky zpracováváme co nejdříve je to možné. Balíme je pečlivě a s láskou. Pokud je to možné, snažíme se vytvořit odpovídající a tematické dárkové balení. Zásilky jsou odeslány do 3 pracovních dnů.


ZÁSILKOVNA: Při výběru výdejního místa Zásilkovny v Z-BOXu, je nutné mít nainstalovanou mobilní aplikaci Zásilkovna a pokud zvolíte dobírku, hradíte kartou před vyzvednutím.
POŠTA: Při výběru dopravy zvolte vhodnou dopravu podle druhu zboží. Např. figurky v krabičce nelze zasílat v obálce a pod.

Potřebujete poradit ? Aktuální informace

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     více informací