CZK EUR
Počet položek: 0 0,- CZK

Doprava

 


METODY PLATBY:

Metody platby

ONLINE PLATBY pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267 

DOPRAVA OSTATNÍ STÁTY:

Poštovné je vypočítáno automaticky v objednávce podle státu a váhy zásilky. Zásilky do zahraničí zasíláme Českou poštou jako EKONOMICKÝ BALÍK nebo službou ZÁSILKOVNA.

CENY DOPRAVY:

ČESKÁ POŠTA
doporučená zásilka (obálka malá): 79 Kč   obálka větší: 85 Kč
doporučený balík (krabice): 109 Kč
balík na poštu: od 109 Kč
balík do ruky: od 119 Kč
BALÍKOVNA: 75 Kč
ZÁSILKOVNA CZ VÝDEJNÍ MÍSTO: 79 Kč
ZÁSILKOVNA CZ DOMŮ (kurýr): od 99 Kč
PACKETA SK (dříve Zásielkovňa) VÝDEJNÍ MÍSTO: od 99 Kč
PACKETA SK DOMŮ (dříve Zásielkovňa) (kurýr): od 119 Kč

! Upozornění ZÁSILKOVNA: Při výběru výdejního místa Zásilkovny v Z-BOXu, je nutné mít nainstalovanou mobilní aplikaci Zásilkovna a doporučujeme platbu předem (platební brána, přavod na účet). Z-BOX nemá displej ani terminál platebních karet. Zásilku „na dobírku" je potřeba uhradit předem online ve sledování zásilek na webu Zásilkovny, nebo v aplikaci Zásilkovna. Úhradu si provedete před vyzvednutím, nebo za vás na dálku může provést kdokoli jiný.

! Upozornění POŠTA: Při výběru dopravy zvolte vhodnou dopravu podle druhu zboží. Např. figurky v krabičce nelze zasílat v obálce a pod.

Potřebujete poradit ? Doprava

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací