Počet položek: 0 0,- CZK
CZK EUR

O nás

Působíme na trhu již od roku 2005.

Jsme malá rodinná firma a vždy jsme byli nadšenými sběrateli. Komiksy, karty a figurky - to vše jsme měli ve své sbírce. Jelikož máme rádi filmy, seriály, komiksy, fantasy a hry, začali jsme se zajímat o vše, co se těchto témat týkalo. Jelikož se takové produkty nedaly u nás koupit, napadlo nás umožnit podobně naladěným nadšencům nákup v ČR.

Původně jsme byli zaměřeni pouze na sběratelské figurky, sošky a repliky. Jelikož se řídíme především poptávkou a naší prioritou je především cenová dostupnost, stal se postupně naším hlavním sortimentem velký výběr šperků a doplňků a gadgetů z oblasti filmu, her, seriálů a celebrit.

Vedle licencovaných produktů nabízíme i cenově dostupnější, většinou ručně vyráběné šperky od drobných dodavatelů a nebo si je sami vyrábíme z dovezených komponentů, abychom mohli nabídnout co nejnižší ceny.

Licencované figurky od světoznámých firem v designových boxech a vedle nich figurky od malých neznámých či bezejmených firmiček bez okázalých obalů, avšak s přijatelnou cenou pro každého nadšence a sběratele.

Současnou nabídku jsme rozšířili o figurky Blocks Bricks, které jsou velmi oblíbené pro jejich kompaktibilitu s figurkami Lego. Mimo jiné máme v nabídce také šperky Missore (typ Pandora), které se vyrábí jak v bižuterní, tak v luxusnější stříbřené verzi. Neustále hledáme novinky a rozšiřujeme naši nabídku. Nás to zkrátka baví.

Potřebujete poradit ? O nás

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     více informací