Náhrdelník maska Kurosaki z anime Bleach.


| Kód: | BNK225 |
| Cena: | 3,10 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | zinková slitina |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 50 + 5 cm |
| Typ: | šňůrka se zapínáním |
| Povrch: | lesklý |
| info: | náhrdelník Anime |
| Velikost přívěsku: | 2,6 x 4 cm |
| Barva: | stříbrná |
Náhrdelník Bleach maska Ichigo Kurosaki je náhrdelník skládající se z černého kuličkového řetízku a přívěsku v podobě masky pro obdivovatele Anime Bleach. Velikost přívěsku je 2,6 x 4 cm. Materiálem je slitina kovů.
dodávka obsahuje 1ks Anime Bleach náhrdelník Ichigo Kurosaki
| cena s dph od | 5,00 EUR |
| cena s dph od | 5,00 EUR |
| cena s dph od | 8,60 EUR |
| Cena | 15,00 EUR |
| cena s dph od | 6,30 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,00 EUR |