Náhrdelník s přívěskem v podobě fénu pro kadeřnice a kadeřníky.


| Kód: | NK8299 |
| Cena: | 1,80 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( černý ) |
| Materiál: | šňůrka, smaltovaný kov |
| Hmotnost: | 0.016 kg |
| Délka: | 45 + 5 cm |
| Povrch: | glazura |
| Velikost přívěsku: | 2 x 2,7 cm |
náhrdelník kadeřník se skládá ze šňůrky se zapínáním a přívěsku v podobě fénu na vlasy v bílé nebo černé barvě. Velikost přívěsku je 2 x 2,7 cm.
Dodávka zahrnuje 1ks kadeřnický náhrdelník fén
náhrdelník fén bílý

| Cena: | 1,80 |
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| Cena | 0,50 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 0,40 EUR |
| Sleva | 53 % |
| Původní cena | 0,90 EUR |