Perlové náušnice v různých velikostech perly.
| Kód: | NPP111 |
| Cena: | 0,70 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( průměr 6 mm ) |
| Materiál: | kov, imitace perly |
| Balení: | sáček |
| Hmotnost: | 0.009 kg |
| Typ: | pecky |
| info: | perlové náušnice do ucha |
| Průměr: | 6,8,10,12 mm |
Náušnice perla perlička je perla do ucha v různých velikostech. Náušnice jsou na puzetu. Velikost perly je 6, 8, 10, 12 mm nebo s dvojitým efektem (vyberete v roletce). Materiálem je bižuterní kov a syntetická perla.
Dodávka zahrnuje 1 pár Náušnice perly (perličky)
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 2,10 EUR |
| Cena | 1,60 EUR |
| cena s dph od | 1,60 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| cena s dph od | 0,70 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |