Ocelový zlacený náramek s přívěsky ve tvaru srdce a zirkony


| Kód: | SNN8448 |
| Cena: | 11,40 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocel |
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| Délka: | 16+4 cm cm |
| Typ: | řetízkový |
| Velikost přívěsku: | 0,5 cm |
řetízkový náramek se srdíčky a zirkony je zlacený náramek vyrobený z oceli složený z řetízku a přívěsků. Délku je možné regulovat pomocí přídavného řetízku.
Dodávka zahrnuje 1ks ocelový náramek se srdíčky a zirkony
| cena s dph od | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 5,30 EUR |
| Cena | 6,80 EUR |
| cena s dph od | 1,60 EUR |
| Cena | 11,90 EUR |
| cena s dph od | 6,60 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 4,10 EUR |
| Cena | 8,70 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| Sleva | 80 % |
| Původní cena | 22,40 EUR |