Klasický řetízek z oceli vhodný pro jakýkoliv přívěsek.





| Kód: | SR782 |
| Cena: | 2,70 EUR |
| Sleva celkem: | 40 % |
| Původní cena: | 4,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( pozlacený růžové zlato ) |
| Velikost: | očka 2 mm |
| Materiál: | ocel |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Délka: | 45 cm |
Ocelový řetízek je vhodný pro jakýkoliv přívěsek a nebo k nošení jen tak samotný. Materiálem je ocel. Délka je 45 cm, velikost očka 2 mm
Dodávka zahrnuje 1ks Ocelový řetízek samotný 2 mm očkový
Ocelový řetízek samotný 2 mm pozlacený růžové zlato

| Cena: | 2,70 |
Ocelový řetízek samotný 2 mm pozlacený žluté zlato

| Cena: | 2,70 |
Ocelový řetízek samotný 2 mm stříbrné barvy

| Cena: | 2,70 |
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| Cena | 0,40 EUR |
| cena s dph od | 0,40 EUR |
| Sleva | 53 % |
| Původní cena | 0,90 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Sleva | 51 % |
| Původní cena | 3,60 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Sleva | 43 % |
| Původní cena | 6,40 EUR |
| Cena | 0,90 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 9,10 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |
| Sleva | 58 % |
| Původní cena | 3,20 EUR |