Řetízek z kvalitní ocele k samostatnému nošení nebo pro přívěsek.
| Kód: | RB2277 |
| Cena: | 5,90 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( 45 cm ) |
| Materiál: | ocel 365L |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| Typ: | popcorn |
| Průměr: | 3 mm |
Pánský masivní řetízek z chirurgické oceli je vhodný k samostatnému nošení nebo pro větší přívěsek. Materiálem je ocel 365L (tzv. chirurgická ocel). Řetízek je antialergický, voděodolný a pevný.
dodávka zahnuje 1 ks ocelový řetízek skládaný
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 0,40 EUR |
| Sleva | 53 % |
| Původní cena | 0,90 EUR |
| Cena | 0,90 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |