Brož na puzetu v podobě čínského chocholatého psa.



| Kód: | D1012 |
| Cena: | 1,80 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Velikost: | 2,5 cm |
| Materiál: | kov |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Rozměry: | 2,5 x 2,5 cm |
| Typ: | puzeta |
| Barva: | zlatá |
Brož čínský chocholatý pes je vyroben ze slitiny kovů zlaté barvy se zapínáním na puzetu. Rozměry odznaku jsou 2,5 x 2,5 cm.
dodávka obsahuje 1ks odznak pes (čínský chocholatý)
| Cena | 3,00 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Cena | 2,50 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 5,90 EUR |
| Cena | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 2,50 EUR |
| Cena | 2,50 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |