Skládaný plochý ocelový náramek vhodný pro každodenní nošení.
| Kód: | NSB1275 |
| Cena: | 3,20 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Délka: | 17,5 cm |
| Rozměry: | 0,5 x 0,4 x 0,1 cm |
| Typ: | pánský |
Pánský ocelový náramek vhodný pro každodenní nošení. Délka náramku je 17,5 cm. Rozměry jsou 5 x 4 x 1mm. Materiálem je ocel, která zaručuje odolnost a stálobarevnost šperku.
Dodávka obsahuje 1ks plochý ocelový náramek
| Cena | 1,10 EUR |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 1,60 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| Cena | 0,40 EUR |
| cena s dph od | 0,70 EUR |
| cena s dph od | 0,50 EUR |