Módní náhrdelník skládající se s řetízku a korálku ve tvaru srdce.





| Kód: | NS414 |
| Cena: | 1,30 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( stříbrná barva ) |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Délka: | 35 + 10 cm |
| Typ: | srdce |
| Velikost přívěsku: | 1 cm |
Náhrdelník se srdíčkem je módní řetízek s korálkem ve tvaru srdce ve stříbrném nebo zlatém provedení. Délka řetízku je 35 + 10 (prodloužení pomocí řetízku). Velikost srdce je 1 cm. Řetízek se srdcem je vyroben z bižuterního kovu.
Dodávka zahrnuje 1ks řetízek se srdíčkem
řetízek se srdíčkem stříbrná barva

| Cena: | 1,30 |
řetízek se srdíčkem zlatá barva

| Cena: | 1,30 |
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 1,60 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 2,10 EUR |
| cena s dph od | 0,90 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 0,40 EUR |
| Sleva | 53 % |
| Původní cena | 0,90 EUR |
| cena s dph od | 0,70 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |