Pánský náramek se znakem Naruto.







| Kód: | NC36125 |
| Cena: | 4,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( AntiOtogakure ) |
| Materiál: | ocel, textil, kůže |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Délka: | 95 cm |
| Rozměry: | 5 x 4 x10 cm cm |
| Typ: | bangle |
Náramek se znakem Naruto je stylový pánský náramek vyrobený z PU kůž a slitiny kovů.
Dodávka zahrnuje 1ks náramek Naruto Symbol
čelenka Naruto AntiKonoha

| Cena: | 4,50 |
čelenka Naruto AntiKusagakure

| Cena: | 4,50 |
čelenka Naruto AntiOtogakure

| Cena: | 4,50 |
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 3,40 EUR |
| cena s dph od | 8,70 EUR |
| Cena | 15,10 EUR |
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| cena s dph od | 6,40 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,00 EUR |