přívěsek Attack on Titan na šňůrce se zapínáním.
| Kód: | ATN373 |
| Cena: | 5,90 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Velikost: | 3 cm |
| Materiál: | kov |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Rozměry: | 3 x 3,2 cm |
| Typ: | šňůrka se zapínáním |
Attack on Titan náhrdelník se skládá z přívěsku a šňůrky se zapínáním. Velikost přívěsku: 3 x 3,2 cm. Materiálem je bižuterní kov a kord.
Dodávka zahrnuje 1ks náhrdelník Attack on Titan Military
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| Cena | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 5,50 EUR |
| Cena | 5,70 EUR |