Náhrdelník s přívěskem symbolu Hyuga Clan.


| Kód: | NHC3504 |
| Cena: | 4,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | Ocel, kord, kov |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Délka: | cca 50 cm |
| Typ: | šňůrka se zapínáním |
| Velikost přívěsku: | 3 cm |
| Barva: | stříbrná |
Náhrdelník Naruto Hyuga Clan Symbol se skládá ze šňůrky se zapínáním a přívěsku vyrobeného z oceli. Velikost přívěsku je 3 cm.
Dodávka zahrnuje 1ks náhrdelník Naruto Hyuga Clan Symbol
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |
| cena s dph od | 3,40 EUR |
| cena s dph od | 8,60 EUR |
| Cena | 15,00 EUR |
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| cena s dph od | 6,30 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,00 EUR |