Ocelový náhrdelník Orbis Epsilon.




| Kód: | 30STMOE44 |
| Cena: | 6,90 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Velikost: | 4,7 cm |
| Materiál: | ocel |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| Délka: | 45 cm |
30 Seconds To Mars náhrdelník Orbis Epsilon (ocel) se skládá s přívěsku a šnůrky. Velikost přívěsku je 4,7 cm a je vyroben z oceli, která zaručuje stálobarevnost šperku a nemění barvu ani povrch. Nevyžaduje tak obsáhlou péči a opatrnost jako bižuterie.
Dodávka obsahuje 1ks ocelový řetízek 30 Seconds To Mars Orbis Epsilon
| Cena | 6,90 EUR |
| Cena | 2,70 EUR |
| Cena | 2,10 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |