Stylový přívěsek na klíče se znamením zvěrokruhu.


| Kód: | PZ8283V |
| Cena: | 2,70 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | kov, sklo |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Délka: | 8 cm |
| Typ: | klíčenka |
| info: | přívěsek na klíče se znamením |
| Velikost přívěsku: | 2 cm |
Přívěsek se znamením je opravdu stylová klíčenka s kulatým přívěskem ve znamení Váhy
Vyberte si klíčenku podle vašeho znamení..
Přívěsek je vyroben z kovu a skla, krátký řetízek je zakončen kovovým kroužkem a dává klíčence celkovou délku 8 cm, což je ideální rozměr pro každodenní nošení.
Tento přívěsek je perfektním dárkem pro vaše blízké.
Dodávka zahrnuje 1ks Přívěsek se znamením Váhy
| Cena | 1,10 EUR |
| Sleva | 29 % |
| Původní cena | 1,60 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| Cena | 0,40 EUR |
| cena s dph od | 0,70 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 3,20 EUR |
| Cena | 2,70 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Sleva | 17 % |
| Původní cena | 2,70 EUR |