Ozdobný řetízek s přívěskem, který nosí kontroverzní zpěvačka Billie Eilish.


| Kód: | BEKZ4462 |
| Cena: | 239 CZK |
| Dostupnost: | Skladem ( - kroucený ) |
| Materiál: | kov, křišťály |
| Balení: | sametový váček |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Délka: | 60,70 cm |
| Rozměry: | 4 x 1,6 cm |
náhrdelník Billie Eilish Logo je replika náhrdelníku, který nosí Billie Eilish. Náhrdelník tvoří skládaný řetízek s přívěskem posázeným krystalky v podobě loga zpěvačky.
Materiálem je slitina kovů a křišťály vsazené do přívěsku i do jeho úchytu.
Řetízek má délku 60 cm (kroucený a cube zlacený) a 70 cm (cube), přívěsek má rozměry 4 x 1,6 (5,5 x 1,6 včetně závěsné šlupny)
dodávka obsahuje 1ks řetízek Billie Eilish