Řetízek z kvalitní ocele k samostatnému nošení nebo pro přívěsek.



| Kód: | RB2279 |
| Cena: | 5,90 EUR |
| Sleva celkem: | 44 % |
| Původní cena: | 10,40 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocel 365L |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Délka: | 60 cm cm |
| Typ: | popcorn |
| Průměr: | 5 mm |
| Poškození: | chyba z výroby |
Pánský masivní řetízek z chirurgické oceli je ozdobný řetěz k samostatnému nošení nebo pro velký přívěsek. Materiálem je ocel 365L (tkzv. chirurgická ocel). Průměr řetězu je 5 mm, délka je 60 cm. Řetízek je antialergický, voděodolný a pevný.
DEFEKT : Chyba z výroby ve složení ok, viz foto 2 a 3. Není na závadu při nošení. Chybný sklad je blízko zapínání.
dodávka zahnuje 1 ks masivní ocelový řetízek DEF
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 0,40 EUR |
| Sleva | 53 % |
| Původní cena | 0,90 EUR |
| Cena | 0,90 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |