Klasický jemný řetízek z oceli vhodný pro jakýkoliv přívěsek.


| Kód: | SR1605 |
| Cena: | 2,20 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Velikost: | očka 1 mm |
| Materiál: | ocel 316L |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Délka: | 40 cm |
| Povrch: | zlacený |
| Barva: | zlatá |
Ocelový řetízek zlatý je vhodný pro jakýkoliv přívěsek a nebo k nošení jen tak samotný. Materiálem je ocel. Délka je 40 cm, velikost očka 1 mm
Dodávka zahrnuje 1ks Zlatý ocelový řetízek samotný 1 mm očkový
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| Cena | 0,40 EUR |
| cena s dph od | 0,40 EUR |
| Sleva | 53 % |
| Původní cena | 0,90 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Sleva | 51 % |
| Původní cena | 3,60 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Sleva | 43 % |
| Původní cena | 6,40 EUR |
| Cena | 0,90 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 9,10 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |
| Sleva | 58 % |
| Původní cena | 3,20 EUR |