MiMoneda medailonek stříbrné barvy.





| Kód: | MM6223 |
| Cena: | 3,60 EUR |
| Sleva celkem: | 43 % |
| Původní cena: | 6,40 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Velikost: | 35 mm |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| Typ: | pro mince 33 mm |
| info: | medailon po vkládání Moned |
Medailonek stříbrné barvy je medail typu Mi Moneda, pro vkládání mincí moned ( k zakoupení samostatně ZDE).
Ve špercích typu Moneda jsou ukryté symboly lásky, naděje a síly. Velikost medailonu je 35 mm, vhodné pro monedy (mince) velikosti 33 mm. Materiálem je bižuterní kov.
Upozornění: Medailonek není vhodný pro vkládání ozdob do okénkovývh medailonků, pouze pro vkládání moned (nemá sklo) !
Dodávka zahrnuje 1ks MiMoneda medailon stříbrný (BEZ MONEDY)
| cena s dph od | 0,10 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Cena | 0,40 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 0,40 EUR |
| Sleva | 53 % |
| Původní cena | 0,90 EUR |
| Cena | 0,30 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Sleva | 51 % |
| Původní cena | 3,60 EUR |
| Cena | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |