Řetízek s přívěskem s motivem obrazů od Vincenta van Gogha.




| Kód: | VVG13341 |
| Cena: | 7,30 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( větev mandlovníku ) |
| Materiál: | ocel |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Délka: | 55 + 5 cm |
| Velikost přívěsku: | 2,5 cm |
Řetízek Vincent van Gogh (ocel)
Náhrdelník s podle slavných obrazů od Vincenta van Gogha.
Materiálem je ocel, velikost přívěsku cca 2,5 cm, délka řetízku je 55 + 5 cm řetízek pro regulaci délky.
Dodávka obsahuje: 1ks Ocelový náhrdelník Vincent van Gogh
náhrdelník Vincent van Gogh Hvězdná noc

| Cena: | 7,30 |
náhrdelník Vincent van Gogh Hvězdná noc nad Rhonou

| Cena: | 7,30 |
náhrdelník Vincent van Gogh větev mandlovníku

| Cena: | 7,30 |
| Cena | 3,90 EUR |
| Sleva | 26 % |
| Původní cena | 5,30 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 0,40 EUR |
| Sleva | 53 % |
| Původní cena | 0,90 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Sleva | 51 % |
| Původní cena | 3,60 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Sleva | 43 % |
| Původní cena | 6,40 EUR |
| Cena | 0,90 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |