Řetízek podle náhrdelníku, který nosí Jared Leto.
| Kód: | 30STMJL18 |
| Cena: | 6,90 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | ocel |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Délka: | 65 cm |
| Rozměry: | 4 x 4 cm |
30 Seconds To Mars řetízek,podle náhrdelníku Jareda Leto. Velikost přívěsku je 4 cm. Náhrdelník je vyroben z oceli, která zaručuje stálobarevnost šperku a nemění barvu ani povrch. Nevyžaduje tak obsáhlou péči a opatrnost jako bižuterie.
Dodávka obsahuje 1ks Ocelový řetízek 30 Seconds To Mars Jared Leto
| Cena | 3,60 EUR |
| Cena | 6,90 EUR |
| Cena | 2,70 EUR |
| Cena | 2,10 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |