Stylový náhrdelník s destičkou vyrobený z ocele.


| Kód: | ONDD2272 |
| Cena: | 4,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( stříbrný ) |
| Materiál: | ocel |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| Délka: | 45 + 5 cm |
| Typ: | řetízek |
| Velikost přívěsku: | 35 x 6 x 2 mm |
Ocelový náhrdelník s destičkou vždy oživí váš outfit. Náhrdelník je vyroben z oceli, je tedy vhodný pro každodenní nošení. Délka řetízku je 45 + 5 (prodloužení pomocí přídavného řetízku), rozměry destičky jsou 35 x 6 x 2 mm.
Dodávka zahrnuje 1ks ocelový řetízek destička
ocelový řetízek destička stříbrný

| Cena: | 4,50 |
| Cena | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| Cena | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| Sleva | 51 % |
| Původní cena | 2,70 EUR |
| Cena | 0,90 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |
| Cena | 1,30 EUR |
| Sleva | 58 % |
| Původní cena | 3,20 EUR |