Kovový korálek s očkem pro zavěšení přívěsku na náramek nebo řetízek na výrobu šperku.




| Kód: | BZP812 |
| Cena: | 0,20 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( typ vážka ) |
| Materiál: | kov |
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Rozměry: | 0,8 x 0,5 nebo 0,4 x 0,5 cm |
| Typ: | očko |
| Průměr: | 5 mm |
Závěsný korálek pro přívěsek zdobený je vhodný při výrobě přívěsku na řetízek nebo tenký náramek. Jedná se o korálek s očkem. Materiálem je kov.
dodávka obsahuje 1ks Bižuterní závěsný korálek s očkem zdobený
závěsný korálek s očkem zdobený motýlek

| Cena: | 0,20 |
| Cena | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 0,10 EUR |