Roztomilé odznáčky, které rozzáří váš outfit.




| Kód: | GD1892 |
| Cena: | 2,70 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Velikost: | cca 4 cm |
| Materiál: | kov, smalt |
| Balení: | 1x odznáček holčička+1x odznáček deštník |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Rozměry: | 2,5 x 1,3 a 2,5 x 1,6 cm |
| Typ: | puzeta |
Holčička v pláštěnce a Deštník odznáček (brož) - set je vyroben z bižuterního kovu s glazurou. Odznak má zapínání na kovovou puzetu. Rozměry brože jsou 2,5 x 1,3 a 2,5 x 1,6 cm.
Dodávka obsahuje 1x odznáček holčička a 1x odznáček deštník
| Cena | 3,00 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 9,10 EUR |
| Cena | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 2,50 EUR |
| Cena | 2,50 EUR |
| cena s dph od | 1,30 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| Cena | 1,10 EUR |
| Cena | 0,90 EUR |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 1,10 EUR |