Náhrdelník pro obdivovatele Sherlocka Holmese.


| Kód: | SHNS732 |
| Cena: | 68 CZK |
| Sleva celkem: | 20 % |
| Původní cena: | 85 CZK |
| Dostupnost: | Skladem ( bronzový ) |
| Velikost: | 2,7 cm |
| Materiál: | bižuterní kov, sklo |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 50 cm |
Řetízek Sherlock Holmes bronzový
Materiál: bižuterní kov, sklo
Velikost přívěšku 2,5 cm
Délka: 50 cm
řetízek Sherlock Holmes stříbrný

| Cena: | 68 |
| Cena | 119 CZK |
24.4. - 1.5. 2026 DOVOLENÁ
V této době nebude probíhat expedice zásilek.
Objednávky zadané v tomto termínu budeme odesílat nejdříve 4.5.2026.
Pokud tato skutečnost má vliv na Vaši objednávku, dejte nám, prosím, vědět na adresu eshop@sberatelskyraj.cz, v opačném případě považujeme Vaši objednávku za platnou a závaznou.
Děkujeme Vám za pochopení.