Náhrdelník ve tvaru ptačí lebky dle předlohy z filmu Harry Potter.



| Kód: | HPBLD238 |
| Cena: | 3,60 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 55 cm |
| Typ: | řetízek |
| info: | náhrdelník s přívěskem |
| Velikost přívěsku: | 1,5 x 3 cm |
| Barva: | multicolor |
Amulet Bellatrix Lestrange duhový ve variantě 2 ve tvaru ptačí lebky dle předlohy z filmu Harry Potter - nosila jej smrtijedka Bellatrix Lestrange, temná čarodějka, stoupenkyně zla a Voldemorta. Délka řetízku je cca 55 cm, rozměry přívěsku jsou 1,5 x 3 cm.
Dodávka obsahuje 1ks řetízek Harry Potter Amulet Bellatrix Lestrange duhový 2
| Cena | 8,70 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Cena | 31,60 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 6,00 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 3,40 EUR |
| cena s dph od | 8,20 EUR |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10,90 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4,10 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |