Licencovaný kožený náramek na přívěsky Harry Potter.


| Kód: | 31092 |
| Výrobce: | Carat Shop |
| Cena: | 9,10 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( M - 19 cm ) |
| EAN: | 5055583404610, 5055583404627 |
| Materiál: | 100% kůže |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Licence: | ANO |
| Délka: | 18 nebo 19 cm |
Kožený náramek na přívěsky Harry Potter - Cuties, oficiálně licencovaný produkt.
Náramek je k dispozici ve čtyřech různých velikostech:
XS - 17 cm
S - 18 cm
M - 19 cm
L - 20 cm
imago tribe s.r.o.
K Myslivně 2362/9
70800 Ostrava-Poruba
info@imago.cz
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 3,10 EUR |
| Cena | 5,90 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 3,40 EUR |
| cena s dph od | 8,20 EUR |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10,90 EUR |
| cena s dph od | 5,40 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4,10 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |