Náhrdelník s přívěskem NBX Jack nebo Sally.


| Kód: | NBX8933 |
| Cena: | 3,60 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( Jack ) |
| Materiál: | šňůrka, smaltovaný kov |
| Hmotnost: | 0.016 kg |
| Délka: | 45 + 5 cm |
| Povrch: | glazura |
| Velikost přívěsku: | 2 x 2,2 cm |
náhrdelník Nightmare Before Christmas podle Tima Burtona se skládá ze šňůrky se zapínáním a přívěsku hlavy Jack Skellington nebo Sally. Velikost přívěsku je 2 x 2,2 cm.
Dodávka zahrnuje 1ks náhrdelník Nightmare Before Christmas
náhrdelník Nightmare Before Christmas Sally

| Cena: | 3,60 |
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| Cena | 0,50 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Sleva | 40 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 0,40 EUR |
| Sleva | 53 % |
| Původní cena | 0,90 EUR |