stylový náhrdelník podle filmu Mortal intruments


| Kód: | TMINW392 |
| Cena: | 5,40 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Délka: | 40 cm |
| Rozměry: | 5 cm x 4cm cm |
| Typ: | řetízek |
| Velikost přívěsku: | 7 cm |
The Mortal Instruments - náhrdelník Wings je stylový náhrdelník s okřídlenou runou podle filmu Mortal intruments. Velikost přívěsku je 5 x 4 cm, materiálem je bižuterní kov.
dodávka zahrnuje 1ks náhrdelník The Mortal Instruments - Wings
| Cena | 4,50 EUR |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 5,90 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| Cena | 6,20 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |