Náhrdelník s Thorinovým klíčem podle filmu Hobit.



| Kód: | HBTNK16 |
| Cena: | 5,40 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov, kord |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Délka: | 50 cm |
| info: | Náhrdelník s Thorinovým klíčem podle filmu Hobbit (2013) |
| Velikost přívěsku: | 5 x 2 cm |
Náhrdelník s Thorinovým klíčem podle filmu Hobit (The Hobbit) je perfektním doplňkem. Materiálem je bižuterní kov a kordová šňůrka se zapínáním.
Bižuterie je obecně určena především pro příležitostné nošení. Je třeba si uvědomit, že obecný bižuterní kov je slitinou několika druhů méně odolných kovů a je opatřen různými povrchovými úpravami, které mohou nesprávných zacházením a přílišným namáháním změnit vzhled.
Chceme-li se tedy dlouho těšit z krásného doplňku, je nutné o něj pečovat.
Jak pečovat o bižuterii a jak ji čistit zjistíte ZDE
| cena s dph od | 6,30 EUR |
| Cena | 6,30 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 3,00 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 3,10 EUR |
| cena s dph od | 3,10 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |
24.4. - 1.5. 2026 DOVOLENÁ
V této době nebude probíhat expedice zásilek.
Objednávky zadané v tomto termínu budeme odesílat nejdříve 4.5.2026.
Pokud tato skutečnost má vliv na Vaši objednávku, dejte nám, prosím, vědět na adresu eshop@sberatelskyraj.cz, v opačném případě považujeme Vaši objednávku za platnou a závaznou.
Děkujeme Vám za pochopení.