Řetízek s přívěskem srdce s postavami Viktor a Emily z Mrtvé nevěsty.



| Kód: | TBMN48 |
| Cena: | 5,40 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( varianta 1 ) |
| Materiál: | bižuterní kov, sklo |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Typ: | řetízek |
| Velikost přívěsku: | 2,5 cm |
Tim Burton - Mrtvá nevěsta (Corpse Bride) je náhrdelník s ve tvaru srdce zobrazující Emily a Viktora. Velikost přívěsku je 2,5 cm a délky řetízku 50 cm. Materiálem je antialergický bižuterní kov a sklo. Variantu obrázku vyberete v roletce.
Dodávka zahrnuje 1ks Tim Burton - náhrdelník Mrtvá nevěsta Viktor a Emily
náhrdelník Mrtvá nevěsta Viktor a Emily varianta 1

| Cena: | 5,40 |
náhrdelník Mrtvá nevěsta Viktor a Emily varianta 2

| Cena: | 5,40 |
| Cena | 3,60 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 5,90 EUR |
| cena s dph od | 3,40 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |