Náhrdelník, který nosí Dean v seriálu Lovci duchů.



| Kód: | LDDW254 |
| Cena: | 3,60 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( bronzový ) |
| Materiál: | bižuterní kov, kord |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Délka: | cca 50 cm |
| Typ: | oboustranný |
| Velikost přívěsku: | 3,5 x 2 cm |
Supernatural (Lovci duchů) amulet Dean Winchester je náhrdelník, který nosil Dean Winchester v seriálu Lovci duchů (Supernatural). Je vyroben ze slitiny kovů a zavěšen na černé šňůrce se zapínáním. Přívěsek je oboustranný. Velikost přívěsku je 3,5 x 2 cm.
Dodávk zahrnuje 1ks amulet Supernatural (Lovci duchů) Dean Winchester
amulet Supernatural (Lovci duchů) Dean Winchester stříbrný

| Cena: | 3,60 |
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Cena | 5,30 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |