Náhrdelník inspirován seriálem Supernatural (Lovci duchů)


| Kód: | SPNP275 |
| Cena: | 3,90 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( černá ) |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| Licence: | NE |
| Délka: | 50 cm |
| info: | Náhrdelník podle seriálu Supernatural (Lovci duchů) |
| Velikost přívěsku: | 3,5 cm |
Náhrdelník inspirován seriálem Supernatural (Lovci duchů) je vyroben z bižuterního kovu.
Bižuterie je obecně určena především pro příležitostné nošení. Je třeba si uvědomit, že obecný bižuterní kov je slitinou několika druhů méně odolných kovů a je opatřen různými povrchovými úpravami, které mohou nesprávných zacházením a přílišným namáháním změnit vzhled.
Chceme-li se tedy dlouho těšit z krásného doplňku, je nutné o něj pečovat.
Jak pečovat o bižuterii a jak ji čistit zjistíte ZDE
náhrdelník Supernatural (Lovci duchů) - pentagram černá

| Cena: | 3,90 |
| Cena | 4,50 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Sleva | 30 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 19,60 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Cena | 5,30 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |