Náhrdelník jako štít s logem Kapitán Amerika (Captain America).
| Kód: | CA3278 |
| Cena: | 6,80 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.034 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Velikost přívěsku: | 5 cm |
Kapitán Amerika (Captain America) náhrdelník štít s logem velký je řetízek s masívním přívěskem v podobě štítu s logem Captain America. Velkost přívěsku je 5 cm ( průměr), materiálem je kov.
Dodávka obsahuje 1 ks Captain America/Kapitán Amerika náhrdelník štít s logem velký
Jak pečovat o bižuterii a jak ji čistit zjistíte ZDE
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 2,10 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 3,10 EUR |
| cena s dph od | 3,00 EUR |
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 6,30 EUR |
| Cena | 7,70 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 1,60 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |