Náhrdelník podle seriálu Supernatural (Lovci duchů).


| Kód: | SLDN366 |
| Cena: | 5,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( bronzový ) |
| Materiál: | bižuterní kov, kabošon |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Velikost přívěsku: | 2,8 cm |
Supernatural (Lovci duchů) náhrdelník modrý je vyroben podle loga seriálu Lovci duchů. Materiálem je obecný kov a kabošon. Velikost přívěsku je 2,8 cm, délka řetízku je 50 cm.
Dodávka zahrnuje 1ks Lovci duchů řetízek Supernarural
Lovci duchů řetízek Supernarural bronzový

| Cena: | 5,50 |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| cena s dph od | 10,50 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 19,60 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Cena | 5,30 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |