Náhrdelník v podobě Lokiho helmy.




| Kód: | AHLN23 |
| Výrobce: | SBR |
| Cena: | 4,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Rozměry: | 4,3 x 5 cm |
| Barva: | bronzová |
Marvel: Avengers - náhrdelník helma Loki je vyroben z bižuterního kovu bronzové barvy. Rozměry přívěsku jsou 4,3 x 5 cm.
Dodávka obsahuje 1ks řetízek Avengers helma Loki
Bižuterie je obecně určena především pro příležitostné nošení. Je třeba si uvědomit, že obecný bižuterní kov je slitinou několika druhů méně odolných kovů a je opatřen různými povrchovými úpravami, které mohou nesprávných zacházením a přílišným namáháním změnit vzhled.
Chceme-li se tedy dlouho těšit z krásného doplňku, je nutné o něj pečovat.
Jak pečovat o bižuterii a jak ji čistit zjistíte ZDE
Sběratelský Ráj s.r.o.
1. máje 300
34004 Železná Ruda
obchod@sberatelskyraj.cz
| cena s dph od | 5,40 EUR |
| cena s dph od | 5,40 EUR |
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 6,40 EUR |
| Cena | 7,70 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 10,50 EUR |
| Sleva | 21 % |
| Původní cena | 13,30 EUR |
| cena s dph od | 7,70 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 1,60 EUR |
| Cena | 6,40 EUR |