Náhrdelník s logem Deadpool o průměru přívěsku 5 cm



| Kód: | DPL1892 |
| Cena: | 4,10 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| Délka: | 60 cm |
| Typ: | řetízek |
| Velikost přívěsku: | 4,5 x 5 cm |
Marvel Deadpool náhrdelník Logo (velký) je řetízek s masícním přívěskem s logem Deadpool. Vyroben je z antialergického kobu s barveným povrchem. Velikost přívěsku je 4,5 x 5 cm, délka řetízku je 60 cm.
Dodávka zahnuje 1 ks Marvel řetízek Deadpool Logo (velký)
| Cena | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 32,00 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| Cena | 9,10 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |