medailonek z pohádky Alenka v říši divů (Alice in Wonderland)



| Kód: | AWM3040 |
| Cena: | 4,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( fialová ) |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.019 kg |
| Délka: | 45+5 cm |
| Typ: | řetízek |
| Velikost přívěsku: | 2 x 2,8 cm |
Náhrdelník Alenka v říši divů (Alice in Wonderland) se skládá z řetízku o délce 45 cm + 5 cm (možnost prodloužení) a přívěsku v podobě věnce s Alenkou o velikosti 2 x 2,8 cm.
Dodávka obsahuje 1ks medailonek Alenka v říši divů
medailonek Alenka v říši divů fialová

| Cena: | 4,50 |
| Cena | 3,60 EUR |
| cena s dph od | 6,90 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6,00 EUR |
| cena s dph od | 3,40 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 5,50 EUR |