Náhrdelník pentagram podle seriálu Supernatural (Lovci duchů).


| Kód: | SLDPN111 |
| Cena: | 1,80 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( stříbrný ) |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Délka: | 50+5 cm |
| Velikost přívěsku: | 2 cm |
Supernatural (Lovci duchů) náhrdelník pentagram je inspirován a vyroben podle seriálu Supernatural / Lovci duchů. Materiálem je bižuterní kov, šňůrka se zapínáním. Velikost přívěsku je cca 2 cm, délka šňůrky je 50+5 cm.
Dodávka zahrnuje 1ks náhrdelník Supernatural (Lovci duchů) pentagram jednoduchý
náhrdelník Supernatural (Lovci duchů) pentagram jednoduchý bronzový

| Cena: | 1,80 |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 19,60 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Cena | 5,30 EUR |
| cena s dph od | 3,90 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 4,50 EUR |