Stylový náhrdelník s Erlenmayerovou baňkou.



| Kód: | CSE2711 |
| Cena: | 3,40 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Délka: | 45 cm |
| Povrch: | stříbřený |
| Velikost přívěsku: | 2,5 x 1,8 cm |
CSI: - náhrdelník Erlenmayerova baňka se skládá z řetízku o délce 45 cm a přívěsku o rozměrech 2,5 x 1,8 cm. Materiálem je bižuterní kov stříbřený.
Dodávka zahrnuje 1ks řetízek CSI Erlenmayerova baňka
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 1,80 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |