náhrdelník z filmu Harry Potter znak Bradavic (Hogwarts)


| Kód: | HPBHN115 |
| Cena: | 4,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( zlatý ) |
| Materiál: | bižuterní kov |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | cca 50 cm |
| Velikost přívěsku: | 3 cm |
řetízek Harry Potter - Bradavice
náhrdelník z filmu Harry Potter znak Bradavic (Hogwarts) je vyroben z bižuterního kovu.
Velikost: 3 cm
délka cca 50 cm
Dodávka zahrnuje 1ksřetízek Harry Potter - Bradavice (Hogwarts)
řetízek Harry Potter - Bradavice zlatý

| Cena: | 4,50 |
| Cena | 8,70 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Cena | 31,60 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 6,00 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 3,40 EUR |
| cena s dph od | 8,20 EUR |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 10,90 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4,10 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |