Náhrdelník s přívěskem ve tvaru štítu Kapitána Ameriky



| Kód: | CASNB32 |
| Cena: | 3,60 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( tmavý ) |
| Materiál: | bižuterní kov, smalt |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 50 cm cm |
| Povrch: | smalt |
| Velikost přívěsku: | 3,3 cm |
Kapitán Amerika (Captain America) náhrdelník štít se skládá z řetízku a přívěsku ve tvaru štítu kapitána Ameriky s bleděmodrým středem. Materiálem je smaltovaný bižuterní kov, velikost přívěsku je 3,3 cm, délka řetízku je 50 cm.
Dodávka zahrnuje 1ks řetízek Kapitán Amerika Štít
řetízek Kapitán Amerika Štít tmavý

| Cena: | 3,60 |
řetízek Kapitán Amerika Štít světlý

| Cena: | 3,90 |
| Cena | 6,80 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 3,20 EUR |
| Cena | 30,50 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| cena s dph od | 7,30 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 6,40 EUR |
| Cena | 7,70 EUR |
| cena s dph od | 2,20 EUR |