Řetízek s přívěskem s portrétem Mrtvé nevěsty.


| Kód: | TBMN47 |
| Cena: | 6,90 EUR |
| Dostupnost: | Skladem ( varianta 1 ) |
| Materiál: | bižuterní kov, sklo |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Typ: | řetízek |
| Velikost přívěsku: | 2,5 cm |
| Barva: | stříbrná |
Řetízek Tim Burton - Mrtvá nevěsta (Corpse Bride) je náhrdelník s portrétem Mrtvé nevěsty ze stejnojmenného příběhu o velikosti přívěsku 2,5 cm a délky řetízku 50 cm. Materiálem je antialergický bižuterní kov a sklo.
Variantu vyberte v roletce.
Dodávka zahrnuje 1ks Tim Burton náhrdelník Mrtvá nevěsta
Tim Burton náhrdelník Mrtvá nevěsta varianta 1

| Cena: | 6,90 |
| Cena | 3,60 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Sleva | 24 % |
| Původní cena | 6,00 EUR |
| cena s dph od | 3,40 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |