Náhrdelník Doctor Who znázorňující pečeť Rassilon.
| Kód: | DRWRP43 |
| Cena: | 4,10 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov,sklo |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Velikost přívěsku: | 2,5 cm |
Náhrdelník Doctor Who znázorňující pečeť Rassilon ze seriálu Pán času. Materiálem je bižuterní kov a sklo. Velikost přívěsku je cca 2,5 cm. Délka řetízku je 50 cm.
Dodávka obsahuje 1ks Doctor Who náhrdelník pečeť Rassilon
Jak pečovat o bižuterii a jak ji čistit zjistíte ZDE
| cena s dph od | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 3,20 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4,10 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| Cena | 9,10 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Sleva | 61 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 5,50 EUR |