zmenšená replika (příslušenství k figurce)


| Kód: | DW8D399 |
| Cena: | 9,10 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | plast |
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| Délka: | 1,5 cm |
| Typ: | Vhodné pro figurku velikosti 10 - 15 cm |
| info: | zmenšená replika (příslušenství k figurce) |
Doctor Who Sonický šroubovák 8. doktora - doplněk k figurce
Vhodné pro figurku velikosti 10 - 15 cm
šroubovák je vyroben z plastu
dodávka obsahuje 1 ks Doctor Who Sonický šroubovák 8. doktora - doplněk k figurce
| cena s dph od | 4,10 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 2,70 EUR |
| Cena | 2,20 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| Cena | 1,80 EUR |
| Sleva | 61 % |
| Původní cena | 4,50 EUR |
| Cena | 4,10 EUR |
| Cena | 3,60 EUR |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 3,20 EUR |