Náhrdelník je inspirován broží vládkyně elfů Galadriel.


| Kód: | HBLG2112 |
| Cena: | 4,50 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | bižuterní kov, synt. perla |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Délka: | 50 cm |
| Velikost přívěsku: | 5.4 cm x 3.9 cm |
| Barva: | stříbrná, perleťová |
náhrdelník Galadriel je inspirován broží vládkyně elfů Galadriel. Skládá se z 50 cm řetízku s přívěskem o rozměrech 5,4 cm x 3,9 cm
materiál: bižuterní kov, synt. bílá perla
Dodávka obsahuje: 1ks Hobit (The Hobbit)/Pán prstenů (Lord of the Rings) náhrdelník Galadriel
| Cena | 5,40 EUR |
| cena s dph od | 6,40 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |
| cena s dph od | 3,60 EUR |
| Cena | 3,20 EUR |
| Cena | 205,80 EUR |
| Sleva | 87 % |
| Původní cena | 1 600,40 EUR |
| cena s dph od | 3,20 EUR |