Náhrdelník Arwenina večernice v ocelové verzi.



| Kód: | APPZ45226 |
| Cena: | 7,70 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Délka: | 45 cm |
| Typ: | řetízek |
| info: | ocelový náhrdelník Arwenina Večernice |
| Velikost přívěsku: | 4 cm |
Pán prstenů (Lord of the Rings) - náhrdelník Arwen Evenstar (Arwenina večernice), který darovala Arwen Aragornovi. Náhrdelník chránil Aragorna před smrtí.
Náhrdelník v jednoduché verzi je vyroben z oceli, která zaručuje stálobarevnost a odolnost šperku. Velikost přívěsku je 4 cm.
Náhrdelník je dodáván v dárkovém balení.
Dodávka obsahuje 1ks ocelový náhrdelník Arwen Večernice Pán prstenů
| Cena | 5,90 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |
| Cena | 7,20 EUR |
| Cena | 205,10 EUR |
| Sleva | 87 % |
| Původní cena | 1 595,10 EUR |
| cena s dph od | 3,00 EUR |
| Cena | 6,20 EUR |
| cena s dph od | 6,80 EUR |
| cena s dph od | 4,10 EUR |
| cena s dph od | 4,50 EUR |
| cena s dph od | 5,90 EUR |
| Cena | 5,40 EUR |
| cena s dph od | 11,30 EUR |
24.4. - 1.5. 2026 DOVOLENÁ
V této době nebude probíhat expedice zásilek.
Objednávky zadané v tomto termínu budeme odesílat nejdříve 4.5.2026.
Pokud tato skutečnost má vliv na Vaši objednávku, dejte nám, prosím, vědět na adresu eshop@sberatelskyraj.cz, v opačném případě považujeme Vaši objednávku za platnou a závaznou.
Děkujeme Vám za pochopení.